Shahzadeh hamzeh Ceremonies

تشریفات مجلل شاهزاده حمزه

تشریفات تولد

در حال بارگذاری پخش کننده...

آگاهی از تشریفات تولد می‌تواند ذهنیت شما را در این زمینه جهت دهی کند.

دانستن این که دقیقا در صفر تا صد یک جشن تولد چه رویدادهایی وجود دارند که باید به آن‌ها پرداخته شود، نکته مهمی است.

درواقع تشریفات مراسم تولد به مجموعه‌ای از رسوم، آیین‌ها و اقداماتی گفته می‌‌شود که در جشن‌ها و مراسم‌های تولد به مناسبت سالروز تولد یک فرد انجام می‌شود.

این تشریفات ممکن است در فرهنگ‌ها و سنت‌های مختلف متفاوت باشد، اما بسیاری از آیین‌ها و اقداماتی که در تشریفات مراسم تولد انجام می‌شود، برای اکثر کشورها و فرهنگ‌ها یکسان است.

هر گاه واژه “تشریفات” به کار برده می شود بدیهی است که اشاره به خدماتی دارد که به صورت حرفه ای ارائه می شود و این اطمینان قلبی را در افراد ایجاد خواهد کرد که تمامی خدمات توسط پرسنل حرفه ای ارئه می شود در نتیجه جشن و مراسم بی نقصی برگزار خواهد شد.

در تشریفات تولد نیز دقیقا سعی موسسات تشریفاتی بر این است که با ارائه خدمات اصولی و حرفه ای، افراد را در برگزاری مراسمی منحصر به فرد همراهی کنند تا با خاطره ای خوب و به یاد ماندنی سالی که پشت سر گذاشته اند را با تمام خاطرات و اتفاقاتش رها کنند و برگ دیگری از کتاب زندگی خود را با شادی آغاز کنند.

تم تولد دخترانه تصاویر

خدمات تشریفات تولد، تمامی خدماتی را که برای برگزاری یک جشن تولد منحصر به فرد و بی نقص نیاز است را به صورت حرفه ای ارائه می دهد.

برخی از خدمات تشریفات تولد عبارتند از:

  • گل آرایی، بادکنک آرایی و…: خدمات دیزاین تولد شامل خدماتی مانند گل آرایی، بادکنک آرایی، شمع آرایی و… می باشد.

گل آرایی میز تولد و همچنین باغ تولد و یا سالن اجتماعات تولد و مراسم نیاز به مهارت بسیاری دارد چرا که نوع و مدل دیزاین به مرور زمان دچار تغییرات بسیاری می شود.

بنابراین تیم حرفه ای گل آرایی، خدمات گل آرایی و بادکنک آرایی و… را بر اساس ژورنال های روز جهانی ارائه می دهند.

لازم به ذکر است که مدل گل آرایی، نوع گل استفاده شده در گل آرایی، بادکنک آرایی و طراحی استند گل و بادکنک و… هماهنگی لازم با تم تولد را دارند.

تشریفات تولد
  • میز شکلات آبشاری و کندی بار: میز شکلات آبشاری و کندی بار که طرفداران بسیاری در تولد ها علی الخصوص تولد کودکان دارد به زیباترین شکل ممکن دیزاین می شود.

لازم به ذکر است برای افرادی که می خواهند میز تنقلات سالم برای مهمان هایشان تدارک ببینند، در تشریفات ژوبین این میز با تنقلاتی مانند آلبالو خشک، انجیر خشک، شاهدانه، پسته و… دیزاین می شود.

همچنین علاوه بر شکلات و شیرینی، کندی بار شما می تواند شامل انواع نوشیدنی ها، اسنک، فینگر فود ها و… باشد.

1559473505 c4
  • کیک تولد: طراحی کیک تولد در مدل ها و انواع گوناگون یکی دیگر از خدماتی است که در تشریفات تولد ارائه می شود.

به عنوان مثال برای کودکان از کاراکتر های کارتونی مورد علاقه آن ها استفاده می شود و برای بزرگسالان نیز ایده هایی مانند طراحی کیک با توجه به شغل و… بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

55547485 2386 l 8467
  • پذیرایی: پذیرایی در جشن تولد کودکان و بزرگسالان متفاوت است به همین دلیل تشریفاتی مانند تشریفات ژوبین با توجه به جشن برگزاری مهمانداران مجربی را در اختیار میزبان و مهمانان آن ها قرار می دهد.
finger
  • موسیقی: نوع موسیقی نیز مانند دیگر خدمات برای سنین مختلف متفاوت است.

طرفداران موسیقی زنده می توانند از خدمات موسیقی زنده با انواع ساز های مختلف مانند پیانو، سنتور و… بهره مند شوند.

  • اجرایی کردن ایده ها و برنامه های ویژه: اگر ایده منحصر به فردی برای برگزاری تولد خود دارید، تشریفات تولد بهترین گزینه جهت سپردن تمامی وظایف اجرایی کردن ایده موردنظر خواهد بود.

همانطور که در مطالب فوق اشاره شد ارائه تمامی خدمات مربوط به تولد نیاز به مهارت خاصی دارد بنابراین زمانی که ایده جدیدی مطرح می شود باید تمامی خدماتی که قرار است به میزبان ارائه شود بسیار حرفه ای باشد.

زیرا حتی اگر ایده مورد نظر بسیار ناب و بی نقص باشد اما در مرحله اجرا بسیارضعیف و غیر حرفه ای عمل شود تمام برنامه های میزبان با شکست مواجه خواهد شد و آن گونه که باید ایده مورد نظر اجرا نخواهد شد.

اما تشریفات تولد معتبر با عملکرد حرفه ای خود سبب پایان تمامی نگرانی ها در این زمینه شده است و با اجرایی کردن ایده های مختلف به صورت حرفه ای به خوبی توانسته است اعتماد افراد را به خود جلب کند.

  • تصویربرداری حرفه ای: بسیاری از تشریفات تولد برای آسایش و همچنین صرفه جویی در زمان میزبان خدماتی مانند تصویربرداری از مراسم را ارائه می دهند درنتیجه افرادی که می خواهند یک تصویربرداری حرفه ای از مراسم باشکوهی که برگزار کرده اند انجام دهند می توانند این خدمات را به لیست خدمات درخواستی خود بیفزایند؛

البته لازم به ذکر است که ابتدا باید مطمئن شوید که تشریفات تولد انتخابی چنین خدماتی را ارائه می دهد.

تشریفات مجلل شاهزاده حمزه با افتخار مراسم و جشن های تولد شما عزیزان را توسط پرسنل مجرب و حرفه ای برگزار می کند تا مناسب ترین جشن را طبق نظر و سلیقه شما  تدارک ببینند.

با ما در تماس باشید….

پیمایش به بالا